Задачі автобізнесу

В автомобільному бізнесі підприємці роблять щоденний внесок в безпеку на дорогах

Авторемонтники не просто продають і ремонтують автомобілі. Своєю роботою вони, як опікуни власників автомобілей, щодня роблять істотний внесок в безпеку на українських дорогах.

rolle_garagist_hauptbild_920px

Основне завдання українського автобізнесу – це всеосяжне постачання важливим економічним майном і предметом споживання автомобіль, а також його технічне обслуговування, ремонт, а також інші послуги сервісу автомобіля. Разом з тим підприємці в області автобізнесу, як опікуни власників автомобіля, роблять вирішальний внесок в безпеку автомобілів – і в той же час також в безпеку на дорогах України. Через постійну роботу над автомобілями авторемонтники гарантують, також дотримання законодавства в галузі охорони навколишнього середовища.

Асоціація Автобізнесу України (ААУ) піклується як галузева асоціація про те, щоб цей внесок в безпеку наводився на визнаному і високому рівні. Це управління якістю продукції починається вже при навчанні молодих людей і закріплюється через постійний розвиток підвищення кваліфікації в автобізнесі. Через впровадження і постійно вдосконалюваних галузевих стандартів, асоціація гарантує високий рівень якості щоденної роботи в підприємствах автобізнесу.