Зимовий чек – до першого снігу

Є багато причин залишитися взимку без автомобіля: Батарея “страйкує”, вода замерзає, дверний замок замерз. Погано обслужений автомобіль розчаровує водія. Не зовсім класно. 5 хороших причин для перевірки в автомайстерні.

Зимові шини перевіряють і монтують

Те, що зимові шини зберігалися в сухості і прохолоді, не означає, що вони можуть монтуватися тепер беззастережно. Якщо у них знос менше ніж 4 мм глибини профілю або 10 років експлуатації, повинні встановлюватися нові.

Професіонали відчувають все це. У майстерні шини також балансуються перед монтажем і заново налаштовуються сенсори на автомобілях з прямою контрольної системою тиску в шинах.

Світло перевіряється

Мехатроніки перевірять повне висвітлення і установку фар. На користь дороги в автомайстерню кажуть, перш за все, 2 причини: Вичитка помилок і регуліровака сучасних, розумних систем фари можливі тільки за допомогою цифрових тестерів діагностики.

Але також і правильне, безбліковоє вирівнювання променя світла галогенних фар можливо виконати в рамках щорічного тесту освітлення автомобіля в жовтні тільки в автомобільній майстерні.

Батарею тестують і заряжают

Витік струму – в 2015 згідно зі статистикою поломок ADAC з 35,7% знову найчастіша причина поломок – вимагає особливу увагу. Напруга і ефективність холодного запуску перевіряються, очищаються і промаслюється полюса і сполучні клеми.

Зарядні пристрої знову пускають в хід втомлені витоку струму. Якщо це також не допомагає, майстерня піклується про відповідний обладнанні.

Антифриз наповнюють

Тепер наповнюють бачок омивача скла і в систему системи охолодження. До щонайменше мінус 25 ° C таким чином все залишається текучим, інакше поломка двигуна неминуча. Те, що приносить користь автомобілів взимку і наказує виробник, знають фахівці.

Вони видаляють можливий мусів з системи охолодження і контролюють шланги на щільність і пошкодження.

Днище автомобіля оглядають

Без підйомника і роликового діагностичного стенда ніякої тест гальм, рульового управління, вихлопних систем і вихлопу, не можливий. Взагалі: У впливати на безпеку запчастинах дилетанти нічого не повинні шукати.

Так як по тонкими тріщинах в днище швидко проникає вода і пробивається мороз, критичний погляд, чистка, при нагоді лагодження та подальша захист, окупаються. Бруд, луг і сіль не мають таким чином місць для проникнення.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.