ADAC: Чітко більша кількість членів в 2016

ADAC вітає збільшення кількості своїх членів в 2016. Збільшення становить приблизно 450.000 осіб, підвищення внесків не заплановано.

ADAC отримав знову сильну прибавку. З січня цифри членів виросли приблизно на 450.000. “У нас є в даний момент 19,6 млн. членів, так багато як ніколи раніше”, сказав президент ADAC серпня Маркля в Мюнхені.

Підвищення внесків не заплановано. Маркль хоче розвивати ADAC “від клубу автовласників до виробника послуг для особистої мобільності” і робити привабливим з з’єднаними пропозиціями автовтомобіля і дорожніми пропозиціями для молодих людей.

Після виявлення багаторічних маніпуляцій при автоцене Жовтих ангелів у ADAC був ще 18,9 млн. Членів – приблизно 19.000 менше ніж роком раніше, в кінці 2014. Вже в 2015, однак, союз допомоги при поломки отримав знову одну чверть мільйона членів.

Щоб зберігатися статус союзу з податковими перевагами і почесним статусом, ADAC відділив бізнес Страхування і видавничий безнес. З 1 січня останній має найменування як самостійне акціонерне товариство. Взагалі, для членів ADAC нічого не змінилося внаслідок цього, сказав Markl. Страхування могло б представлятися в майбутньому, ймовірно, також не членам клубу. Ще, однак, немає конкретних планів щодо цього.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.