ADAC: Чітко більша кількість членів в 2016

ADAC вітає збільшення кількості своїх членів в 2016. Збільшення становить приблизно 450.000 осіб, підвищення внесків не заплановано.

ADAC отримав знову сильну прибавку. З січня цифри членів виросли приблизно на 450.000. “У нас є в даний момент 19,6 млн. членів, так багато як ніколи раніше”, сказав президент ADAC серпня Маркля в Мюнхені.

Підвищення внесків не заплановано. Маркль хоче розвивати ADAC “від клубу автовласників до виробника послуг для особистої мобільності” і робити привабливим з з’єднаними пропозиціями автовтомобіля і дорожніми пропозиціями для молодих людей.

Після виявлення багаторічних маніпуляцій при автоцене Жовтих ангелів у ADAC був ще 18,9 млн. Членів – приблизно 19.000 менше ніж роком раніше, в кінці 2014. Вже в 2015, однак, союз допомоги при поломки отримав знову одну чверть мільйона членів.

Щоб зберігатися статус союзу з податковими перевагами і почесним статусом, ADAC відділив бізнес Страхування і видавничий безнес. З 1 січня останній має найменування як самостійне акціонерне товариство. Взагалі, для членів ADAC нічого не змінилося внаслідок цього, сказав Markl. Страхування могло б представлятися в майбутньому, ймовірно, також не членам клубу. Ще, однак, немає конкретних планів щодо цього.

Related posts

Напишіть відгук