Шинна промисловість: Безпека без позначення OE гарантується

Принципово дозволені всі шини, специфікації яких відповідають сертифікату відповідності EG – це не повинні бути обовязково шину OE.

Дистрибуція шин рекламує серед контрактних автомобільних майстерень шини постачальників на конвеєр “занадто агресивно”, критикує німецька асоціація шинних майстерень (BVR). Так з боку дилерів виникає помилкове враження, що тільки оригінальне обладнання (OE) шин нових автомобілях допустимі і використання інших шин призводить до збитку безпеки або гарантії.

“Принципово дозволені всі шини, специфікації яких відповідають сертифікату відповідності EG. На певного виробника заціленние дані є тільки рекомендації, за небагатьма винятками”, кажуть фахівці.

“Контрактний дилера мають само собою зрозуміло так само, як і виробника шин OE правомочний інтерес рекомендувати свої продукти з перевагою. Навпаки, незалежні дилери та незалежні Мастерс можуть збирати очки диференційованим, нейтральним консультуванням і долучати до цього всіх виробників і типи. Так як які шини – правильні для кінцевого споживача, залежить від його преференцій і від індивідуального профілю водіння. ”

Шини OE – це у співпраці виробників шин і виробників автомобілів на певні автомобілі і певні ходові якості спеціально узгоджені моделі, які відхиляються у властивостях частково від ліній моделі ринку замінників. Таким чином шини OE могли б служити, наприклад, особливо для довговічності або мінімізації шуму.

“Сьогодні моделі OE дуже затребувані у багатьох автовладелеев, зокрема, на моделях вищого класу. Те, що є також альтернативи відношенню про автоцентрі, усвідомлюється тільки небагатьма”, заявлюют фахівці. “Клієнтам дилера може пропонуватися весь ринковий спектр, будь то бренд преміальності, сприятливу високоякісну шину або також шини постачальника на конвеєр. Їх перевага: Шини OE доступні при кращих умов ніж, наприклад, про автоцентру або через виробників автомобілів. Це дозволяє отримати привабливе для кінцевих споживачів ціноутворення з цікавою можливістю доходу для дилера. “

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.