Фільтр салону

Забруднене повітря необхідно уникати: чисте повітря в автомобілях не повинен допускатися і може ставати навіть небезпечним. Фахівці Локальних асоціацій автобізнесу вказують на це. Фільтри салону дбають про чисте повітря і можуть змінюватися і обслуговуються професійному авто підприємстві.

Сильний припадок алергії, постійно сльозяться очі – багато водіїв авто знають про це не з чуток. Те, що це може бути небезпечно в вуличному русі, вказують статистики та дослідження. Дослідження виходять з підвищеної до 30% ризику аварії для алергіків.

Фільтри салону видаляють пилок майже повністю з салону, якщо фільтри регулярно обмінюються, за словами експертів професійних автопідприємств.

Не тільки в розпал сезону сінної лихоманки фільтри мають сенс. Взимку чисті фільтри піклуються про хороше зверненні повітря і таким чином про прозорість НЕ запітнілих стекол. Регулярна заміна фільтра повинно було точно настільки само собою Розуміти як заміна Олійно фільтр і фільтра для очищення повітря для мотора.

Залежно від виробника і типу фільтра фахівці рекомендують заміну між 15 000 і 40 000 км. Найпізніше новий фільтр повинен змінюватися, проте, через один рік.

Є 2 сорту фільтрів салону: фільтр сажа поглинає пилок, пил і сажу; так званий комбінований фільтр усуває додатково неприємні запахи і вихлопні гази.

Це – не перебільшена розкіш, так як у внутрішній частині автомобілів панує до шість разів вищою концентрація вихлопного газу ніж по краю проїжджої частини. Сажеві фільтри стоять між 15 і 25 євро. Є комбінований фільтр від 30 до 60 євро.

Уже встановлений в автомобілі фільтр сажі можна обмінювати проти комбінованого фільтра. Яка система фільтру підходить Вашого автомобіля і коли зміна фільтра підлягає сплаті, дізнайтеся на професійному підприємстві автобізнесу.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.