Фільтр салону

Забруднене повітря необхідно уникати: чисте повітря в автомобілях не повинен допускатися і може ставати навіть небезпечним. Фахівці Локальних асоціацій автобізнесу вказують на це. Фільтри салону дбають про чисте повітря і можуть змінюватися і обслуговуються професійному авто підприємстві.

Сильний припадок алергії, постійно сльозяться очі – багато водіїв авто знають про це не з чуток. Те, що це може бути небезпечно в вуличному русі, вказують статистики та дослідження. Дослідження виходять з підвищеної до 30% ризику аварії для алергіків.

Фільтри салону видаляють пилок майже повністю з салону, якщо фільтри регулярно обмінюються, за словами експертів професійних автопідприємств.

Не тільки в розпал сезону сінної лихоманки фільтри мають сенс. Взимку чисті фільтри піклуються про хороше зверненні повітря і таким чином про прозорість НЕ запітнілих стекол. Регулярна заміна фільтра повинно було точно настільки само собою Розуміти як заміна Олійно фільтр і фільтра для очищення повітря для мотора.

Залежно від виробника і типу фільтра фахівці рекомендують заміну між 15 000 і 40 000 км. Найпізніше новий фільтр повинен змінюватися, проте, через один рік.

Є 2 сорту фільтрів салону: фільтр сажа поглинає пилок, пил і сажу; так званий комбінований фільтр усуває додатково неприємні запахи і вихлопні гази.

Це – не перебільшена розкіш, так як у внутрішній частині автомобілів панує до шість разів вищою концентрація вихлопного газу ніж по краю проїжджої частини. Сажеві фільтри стоять між 15 і 25 євро. Є комбінований фільтр від 30 до 60 євро.

Уже встановлений в автомобілі фільтр сажі можна обмінювати проти комбінованого фільтра. Яка система фільтру підходить Вашого автомобіля і коли зміна фільтра підлягає сплаті, дізнайтеся на професійному підприємстві автобізнесу.

Related posts

Напишіть відгук