Весняний чек: перевір авто після зими

Вибоїни, сіль, лід і снігове місиво на дорогах взимку-після зими автомобіль виглядає часто сильно постраждали. Найкращий час привести автомобіль знову в форму. Той, хто здолати це грунтовно, передає автомобіль автопрофессіоналу. Він чистять і освіжає автомобіль зовні і в середині настільки досконало, що автомобіль виглядає як новий.

З досвіду авторинків Європи, зимовий чек автомобілістами охоче використовується. Проте, навесні автовласники піклуються про свої автомобілі з набагато меншим завзяттям. Природно, замінюють зимові шини на літні шини. Іншими ж заходами навпаки часто нехтують, проте вони мають не менше значення для дальнейше комфортної та безпечної експлуатації автомобіля.

Тут важлива, перш за все, пристойна мийка, а точніше навіть чистка автомобіля. Вибоїни, підстилки і сіль на зимових вулицях однозначно наноносят шкоду фарбування автомобіля. Щоб запобігати довготривалі пошкодження, автомобілі повинні звільнятися від цих неостатков. Спочатку повинна бути прибрана сіль. «Автомобіль потрібно чистити з дуже великою кількістю води і всі щілини потрібно грунтовно полоскати. Також ретельно промити закриті місця, такі як внутрішні сторони колісних акрок », рекомендують фахівці. Зрозуміло, не надто активно використовувати засоби для чищення високого тиску на окршенних поверхнях і не допускати попадання води в вентиляційні отвори.

Подряпини як походження плями іржі

Рекомендується мийка днища. При цьому авторемонтник контролює також особливо пошкоджені ударом вибоїни на антикорозійне покриття та в разі потреби проводить необхідні ремонти. На вимогу він спеціально чистить і консервує мотор. Після висихання фарбування автомобіля контролюється на удари каменю, так як подряпини – це початок плями іржі; і вони можуть обійтися в кінцевому підсумку дуже дорого.

У внутрішньому просторі потрібно почистити і ретельно висушити килимки. Якщо земля під автомобілем все ще волога, автомобіль повинен бути добре вентильованим і висушуватися в сухому місці. Сама жорсткої роботою є чистка стекол. «Щоб уникати надокучливих смуг, мийник стекол повинен працювати ганчіркою з мікро-волокна і відразу протирати чистою господарської папером», пояснюють експерти. Крім того, необхідно запропонувати свої послуги в установці нових щіток склоочисника, так як вони особливо зношуються взимку.

Також заміна масла піде на користь мотору після холодної зими. Холодні запуски і інші підвищені навантаження, позбавили, щонайменше, частини властивостей масло і присадок.

У комбінації з весняної чистка кондиціонер може тут же перевірятися і обслуговуватися. Приємна температура внутрішнього простору сприяє не тільки гарному самопочуттю, а й істотно концентрації і таким чином безпеки руху. Свіжий фільтр салону піклується про здоровий повітрі в салоні і запобігає проникненню якраз дуже поширеною навесні пилку квітів.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.