З бажаним автомобілем на тест-драйв

Ніхто не хоче купувати кота в мішку. Особливо тоді, коли об’єктом бажання є автомобіль. Випробування дорогою роз’яснює чи транспортний засіб і водій дійсно збігаються.

Чи вид ззаду оптимальний? Який радіус повороту? Сидить також двометровий чоловік з комфортом? Автомобільні дилери пропонують тест-драйв з бажаним автомобілем, щоб бачити, відчувати і іхати. При цьому найбільш важливі правила для тест-драйву такі.

Приготування. З угодою про тест-драйві покупці і продавці на безпечній стороні. Він записує, скільки часу тест займає, де і як можна проїхати багато кілометрів, хто оплачує витрати на паливо, може керувати і нести відповідальність у разі пошкодження. Дилерські Автомобілі повині мати відповідальність і каско.

Збиток платить водій-клієнт тільки в розмірі узгодженої франшизи, і якщо він діяв з грубої недбалості або навмисне – алкоголь або на автомобілі, наприклад, на вихідні дні зробив розважальну поїздку. Може управляти тільки людина в Договору. Дилери хочуть бачити водійські права і посвідчення особи.

Їзда. Маршрут слід планувати заздалегідь і включають в себе як міські, так і заміськи маршрути. Шасі краще провірити на бруківці, швидкості на відкритій дорозі. У крутих поворотав, перевірити маневреність і, нарешті, подивитися у себе вдома, якщо віолончель поміщаються в багажнику, а автомобіль в гаражі.

Контрольний список допомагає при хвилювання сортувати враження і факти. З усією допомогою експерта-компаньйона, який іноді бере штурвал. Чотири очі бачать більше, ніж два. Це працює, навіть якщо поряд продавець.

Оцінка. Час для підбиття підсумків. Контрольний список позначений і відкриті питання і запити прояснені з дилером: брошури, додаткове обладнання, гарантія, фінансування, інспекції, продаж уживаного автомобіля. Пропозиції покупки в Інтернеті, так само, як особистий контакт для експертів власного автомобіля.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.