З бажаним автомобілем на тест-драйв

Ніхто не хоче купувати кота в мішку. Особливо тоді, коли об’єктом бажання є автомобіль. Випробування дорогою роз’яснює чи транспортний засіб і водій дійсно збігаються.

Чи вид ззаду оптимальний? Який радіус повороту? Сидить також двометровий чоловік з комфортом? Автомобільні дилери пропонують тест-драйв з бажаним автомобілем, щоб бачити, відчувати і іхати. При цьому найбільш важливі правила для тест-драйву такі.

Приготування. З угодою про тест-драйві покупці і продавці на безпечній стороні. Він записує, скільки часу тест займає, де і як можна проїхати багато кілометрів, хто оплачує витрати на паливо, може керувати і нести відповідальність у разі пошкодження. Дилерські Автомобілі повині мати відповідальність і каско.

Збиток платить водій-клієнт тільки в розмірі узгодженої франшизи, і якщо він діяв з грубої недбалості або навмисне – алкоголь або на автомобілі, наприклад, на вихідні дні зробив розважальну поїздку. Може управляти тільки людина в Договору. Дилери хочуть бачити водійські права і посвідчення особи.

Їзда. Маршрут слід планувати заздалегідь і включають в себе як міські, так і заміськи маршрути. Шасі краще провірити на бруківці, швидкості на відкритій дорозі. У крутих поворотав, перевірити маневреність і, нарешті, подивитися у себе вдома, якщо віолончель поміщаються в багажнику, а автомобіль в гаражі.

Контрольний список допомагає при хвилювання сортувати враження і факти. З усією допомогою експерта-компаньйона, який іноді бере штурвал. Чотири очі бачать більше, ніж два. Це працює, навіть якщо поряд продавець.

Оцінка. Час для підбиття підсумків. Контрольний список позначений і відкриті питання і запити прояснені з дилером: брошури, додаткове обладнання, гарантія, фінансування, інспекції, продаж уживаного автомобіля. Пропозиції покупки в Інтернеті, так само, як особистий контакт для експертів власного автомобіля.

Related posts

Напишіть відгук