Легалізація авто на єврономерах та ринок автобізнесу

У попередній статті на тему легалізаці автомобілів на єврономрах ми торкнулися історії виникнення проблеми.

Тепер піде мова про аспекти потенційного впливу цією широкодискутованною теми на таку значну галузь економіки країни як  автомобільний бізнес.

В дискусіях навколо легалізації, чи просто вирішення проблеми нерозмтинених автомобілів, значною мірою звучить тема небезпеки, яку несуть з собою ці автомобілі з огляду їх технічного стану. Але не треба забувати що технічним стан транспортних засобів, які виходять на українськи дороги – це не питання митниці, або інших фіскльних органів. Це функція Технічного Огляду транспортних засобів, яка не діє вже в Україні осннії пять років.

В данному випадку ми не піднімаємо питання хто, як і коли має проводити Технічний Огляд транспортних засобів. Наше завдання задекларувати як ці тенденцію можуть і впливають на автомобільний бізнес в Україні.

З цього приводу Асоціація Автобізнесу має задекларувати наступні тези:

1. Потенційний ринок послуг сервісу та ремонту автомобілів напряму залежить від кількостного складу парку автомобілів на внутрьшньому ринку незалежно від джерел їх надходження.

2. Повноцінне проведення Технічного Огляду танспортних засобів передбачає їх відновлення у випадку не відповідності. Це піднімає попит послуг  з ремонту та відновлення ТЗ, що також позитвно вплине на участників автомбільного бізнесу в Україні.

Таким чином ААУ виступає за повну відміну акцизів на імпорт з ЄС автомобілів будь-якого року випуску, за умови введення прозорого некорумпованного Технічного Огляду легкових транспортних засобів.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.