Продажі автомобілів в вересні

Як повідомляє асоціація “Укравтопром” у вересні на первинному ринку було зареєстровано 7840 нових автомобілів, що є найкращим показником з початку року. А відносно результату річної давності попит на нові легкові автомобілі в Україні збільшився майже на 36 відсотків.

Титул найпопулярнішої марки на українському ринку зберегла за собою Toyota, машини якої обрали 1144 покупці. В результаті вересневі продажі Toyota відносно 2016 року зросли на 36 відсотків.

Друге місце завоював Volkswagen, чиї продажі зросли в 2,6 рази до 757 нових авто.

З результатом 712 машин і зростанням 37% до вересня 2016р. на третє місце опустилася Renault.

На четвертому місці за обсягом продажів – Skoda, реалізація якої – 594 авто (+83%).

 

Також вперше в Україні були зареєестровані 5336 автомобілів, що були в експлуатації. Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищила результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи.

Частка б/в автомобілів на вересневому ринку становить 40 відсотків.

Лідер первинного ринку б/в авто Renault показав результат 1000 первинних реєстрацій, що становить 58% від загальної кількості зареєстрованих автомобілів цієї марки в вересні. На друге місце опустився Volkswagen – було зареєстровано 974 автомобіля з пробігом, або 56% від загального обсягу цього бренду. На третій позиції закріпилася Skoda (592 шт.). Нових і вживаних автомобілів цієї чеської марки в вересні було зареєстровано приблизно порівну.

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 38 тис. 588 імпортованих вживаних легкових автомобілів, що в 5,7 разу більше ніж за перші дев’ять місяців 2016 року.

Related posts

Напишіть відгук