Що означають абревіатури шин

Все більше і більше виробників автомобілів використовують спеціально відмічені шини

Що значить опис такий як 205/55 R 16, знають всі, хто має справу з шинами. Індекси швидкості – такі, як V на 240 км / ч – або індекс навантаження – наприклад, 91 – знають технічно зацікавлені. І така інформація, що символ DOT чотиризначний номер ідентифікує тиждень виробництва, також поширюється далеко.

«Але є і інші відмінні риси,» говорять експерти шин від TÜV SÜD. Це включає ідентифікацію проколостійкі шини, армовані опції і, перш за все, спеціальні версії виробників автомобілів.

Все більше і більше брендів, особливо в преміум-сегменті залежать від конкретного виробника шин. Маркування як абревіатури, такі як MO ( «Mercedes Original») і символи, такі як зірочка (BMW) є загальними. Важливо: Ця додаткове маркування не відповідає зв’язкам з виробниками шин, так як вони більше не доступні в Європі. Покупець може також приймати стандартні шини без знака виготовлювача. Проте, марковані виробником шини ідеально підходить для відповідного транспортного засобу, що може зробити відмінність особливо під час спортивного водіння.

Але кожне правило має виняток – на це вказує Німецька Асоціація Дистриб’юторів шин та Шиних майстерень (BRV) з. Є автомобілі, які оснащені різними комбінаціями коліс і шин на передньому і задніх осях (змішані по вісям шини). При заміні шин на бренди, що не затверджені для даного автомобіля виробником автомобілів або шин, можуть виникати проблеми.

Хоча Європейська Експертна організація шин і дисків ETRTO встановила загальні виробничі допуски для прокатки кола шини, виробники транспортних засобів зазвичай встановлюються дуже чутливі системи управління шасі, що можуть становити навіть найменші відхилення в швидкості між передньою і задньою віссю – від приблизно одного відсотка. Щоб уникнути цього, клієнти повинні завжди використовувати шини, які схвалені для даного автомобілю.

На кожному автомобілі, тим не менш, повинні бути встановлені на кожній вісі завжди відповідні шини, тому що, в протилежному випадку, це може привести в крайніх випадках, до критичних дорожніх ситуацій.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.