Як боротися з недостовірним показаннями спідометра

Згідно з оцінками спідометром маніпулюється на кожному третьому автомобілі з пробігом в Європі. Тому автомобільні клуби і професійні асоціації оновлюють свої вимоги відповідно до закону проти обману спідометра.

Поряд з технічним захистом, наприклад, в новому автомобілі можна ставити чіпи, які запобігають кримінальні зовнішні доступи, автомобільні клуби вимагають центрального місця документування.

Представники автомобільних клубів вважають: “Споживачі вже занадто довго надані шахраям спідометра. Протягом довгих років відповідальність взаємно відсувалася – і без результатів. Автомобільна промисловість відмовляється від електронного захисту від ризиків своїх автомобілів, тому політика повинна ставати активніше. Обман спідометра широко поширений і дискредитує бізнес продажів автомобілів з пробігом. Обман простий і сприятливий як ніколи раніше, так як пристрої маніпуляції можна купити за 150 євро в інтернеті, включаючи керівництво по експлуатації – його обслуговування також просте.”

Для запобігання обману спідометра плани ЄС передбачають базу даних, в якій будуть зберігатися пробіги в кілометрах при державних тех.оглядах, інспекціях та ремонтах. До цього простого і швидко рішення, автомобільні клуби приєднують наступні вимоги, які забороняють об’єднання в мережу даних і дистрибуцію даних:

  • Рішення повинно бути відповідне європейським законом про охорону даних.
  • Інформація про дані автомобілів і власника автомобіля повинні бути гарантовані.
  • Дані власника і дані автомобілів повинні розділятися точно один про одного в отриманні та зберіганні.
  • Передумовою для запитів даних завдяки третім особам є згода, дана власником автомобіля.

За зразком бельгійської системи паспорта автомобіля автомобільні клуби рекомендують введення загально-дійсного документа, який поставляє історію кілометражу автомобілів. Партнери по бізнесу, промисловості і наступні виробники послуг, які охоплюють релевантні дані автомобілів і обробляють їх, підтримують систему імплементацією отриманих даних. “Система паспорта автомобіля сильно скоротила маніпуляцію спідометра в Бельгії і може служити іншим країнам-членам як зразок”, стверджують фахівці.

Related posts

Напишіть відгук