Дослідження: заборона ДВС буде коштувати 600 000 робочих місць

Кліматична політика повинна бути технологічно нейтральною

У разі заборони реєстрації двигунів внутрішнього згоряння, починаючи з 2030 року, тільки в Німечині, згідно з заявою Асоціація автомобільної промисловості цієї країни, в небезпеці опиняться 600 000 робочих місць. Тільки в автомобільній промисловості 426 000 робочих місць будуть схильні до ризику, в той час як для підприємств малого та середнього бізнесу буде доступно до 130 000 робочих місць. Це результат дослідження Інституту Автомобільної Економіки Німеччини (IFO) на замовлення Асоціації Автомобілевиробників Німеччини (VDA).

Відповідно до цього негативні наслідки відповідної заборони ДВС були б ще більш вираженими в перенесені на додану вартість: в цілому 13 відсотків (близько 48 мільярдів євро) валовий вартості, доданої німецької промисловістю, будуть не доотримані.

«Важливо, щоб кліматична політика була технологічно нейтральною, тобто, щоб цілі захисту клімату не наказували, якими методами це потрібно зробити. Той, хто використовує конкурс на захист навколишнього середовища з заборонами, буде витрачати ресурси і забезпечувати захист клімату ведмежою послугою », – вважає президент IFO Клеменс Фюст.
`

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.