Управління знаннями на підприємстві автобізнесу

Якими технологіями повинен володіти автомобільний мехатронік? Чи є також галузі знань, при яких можуть робитися винятки? Яке знання автомобільний мехатронік повинен мати в майбутньому? Що підприємства автобізнесу думають про це, і який стан речей?

Безумовно для майбутньої здатності підприємства необхідно створити культуру отримання знаннь. Щоб встигати за постійним подальшим розвитком технології, необхідно довічне навчання на підприємстві для всіх співробітників. Інакше існує небезпека втратити приєднання до реальності.

Це ще, здається, не стало нормою у всіх співробітників в автоцентрів і майстерень. Таким чином багато підприємств повідомляють про співробітників, які виходять все ще з того, що здобуте одного разу кваліфіковане знання задовольняє до моменту входу на пенсію. Вони розглядають стрімкий розвиток і нові техніки швидше ніж загроза.

В Європі було опитано підприємства, як би вони мотивували співробітників, щоб вони залишалися “в формі”. “Чарівність для техніки повинно підтримуватися”, підкреслють фахівці. Тільки таким чином співробітник на найновішому стані технічного прогресу міг би залишатися. Для цього обидві сторони були опитані: як працівникі, так і роботодавці. Автомобільний мехатронік повинен дізнаватися свої дефіцити сам, щоб після цього отримувати пропозиції перепідготовки від шефа.

Не завжди повинно йтися про зовнішньому навчанні. Також наявне в підприємстві знання повинно використовуватися і передаватися. Старі часи панування знань, щоб захищати власний робочий пост, повинні піти в минуле. Замість цього передача знань поколінням пропонує свої послуги: Більш старі співробітники можуть передавати свій досвід молодим працівникам, і вони підтримують свою чергу старіших колег при використанні цифрових можливостей. Дослідження в автомобільному бізнесі в Європі показали: “Успішні компанії працюють частково зовсім без ієрархії”

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.