Чи мождиве підняття митта на автомобілі з Європейского союзу

Мінэкономрозвитку надало роз’яснення щодо порядку можливого застосування спец мита до імпорту легкових автомобілів походженням з ЄС. Дана норма зазначена в угоді про асоціацію між Україною та Євросоюзом, та начинає діяти при перевищенні імпорту легкових авто з ЄС в розмірі 45 000 одиниць.

Згідно ініормації відомства, максимальне спец мито, яке може бути запроваджено в кінці року, не може перевищувати 2.8%. Що, в сумі з існуючим на поточний рік митом в розмірі 7,2%, повинно складати не більше 10%, які є лімітованими згідно з угодою про асоціацію з Євросоюзом.

На думку АсоціацФії, імпорт авто з країн ЄС дійсно може перевищити зазначений поріг в 45 000 автомобілів. Але можливе зростання мита суттєво не вплине на продажі нових легкових авто на українському ринку. Асоціація планує і надалі працювати у напрямку повного запобігання будь-якому підвищення митних ставок на нові автомобілі, які, згідно з угодою про асоціацію, на протязі наступних 10 років, мають, взагалі, бути знижені до нульової відмітки.

Related posts

Напишіть відгук