Відповіді щодо водиння на газу

У дискусії про викиди та дотримання стандартів CO2, до сих пір як альтернативна силова установка розглядаються автомобілі, що харчуються природним газом. Якщо це іде за ідеями автовиробника, скоро їх буде ставати все більше. Тому важливо дати відповіді на декілька запитань про водіння за допомогою газу.

Чому зараз розмови щодо природного газу знову у кожного на вустах?

Газ горить більш екологічно чисто, ніж бензин або дизельне паливо, і коштує менше на АЗС. За часів дедалі жорсткіших норм викидів та загрозливих рухових завад внутрішнього міста, два альтернативних палива знову рухаються у фокус. Автовиробники знову мають хист до приводу природного газу щодо чистого спалювання і готуються вивести нові моделі з цим приводом на ринки. Наприклад, VW Polo і Seat Ibiza, Opel Astra і Audi A3, A4 і A5. В даний час Skoda надає додаткову знижку, якщо замінити свій старий дизель на новий автомобіль з природним газом. Крім того, Європейські уряди нещодавно вирішили додатково субсидіювати газові розробки.

Що таке автогаз чи природний газ?

Автогаз є сумішшю пропану та бутану і виробляється як побічний продукт переробки нафти, і тому залежить від ресурсів нафти. Так як він збігається в тиску п’яти до десяти бар в рідкому вигляді, він також називається рідкий газ або зріджений нафтовий газ (зріджений нафтовий газ). Природний газ (CNG, стиснутий природний газ) є одним з викопних видів палива. Однак транспортні засоби на природному газі можуть покращити свій екобаланс шляхом додавання біомаси та синтетичного природного газу. Газ зберігається у газоподібній формі при тиску приблизно 200 бар.

Чому природний газ і автогаз розглядаються як екологічна альтернатива?

Викиди від спалювання природного газу та автогазу нижчі в порівнянні з бензином та дизельним паливом. Тобто виділяються частково частинки сажі або діоксид сірки. Викиди оксидів азоту та окису вуглецю нижчі, ніж у бензину та дизельного палива. Крім того, викиди CO2 нижче, ніж для бензинових автомобілів.

Що відрізняє газові транспортні засоби порівняно з звичайними автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння?

Двигун автомобіля, що працює на природному газі, відповідає звичайному бензиновому двигуну, який забезпечується, зокрема, спеціальною технологією вприскування. Крім того, повинні бути встановлені спеціальні резервуари для зберігання газу. Наскільки це можливо, резервуари для природного газу встановлюють нижче рівня багажника, тобто нижче підлоги автомобіля, так що обсяг завантаження не обмежується. Якщо LPG модернізовано, резервуар часто можна розміщувати за заднім колесом, щоб економити місце.

Більшість автотранспортних засобів з природного газу є двоядерними. Автомобілі, які продовжують мати оригінальний бензобак, крім газового бака, і тому можуть використовувати обидва типи палива двозначно. Таким чином, вони можуть досягти більшого діапазону без дозаправки. Перемикач можна використовувати для перемикання між двома типами приводів. Моновалентні транспортні засоби більш конкретно пристосовані до роботи з газом, мають максимальний запасний резервуар з бензином чи дизелем на борту.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.