Літо прийло, жара теж

Немає причин жаритися в машині, втрачати концентрацію, втомитися чи агресивно їхати по вулицях. Системи кондиціювання забезпечують прохолодний, сухий і чистий вітерець практично у всіх автомобілях.

Це гарантує комфортну та безпечну їзду – всі знають. Крім того, прохолодний помічник повинен регулярно підтримуватися.

Але, як правильно керувати кондиціюванням повітря, все ще не вдалося розібратися. “Багато хто обирає температуру занадто низькою або направляє вентиляційні отвори прямо до тіла.

Тут програмується простуда та напруга в м’язах “, – попереджають спеціалісти.

Це утримує автомобілістів влітку, коли температура влітку висока.

  • Відкрийте двері широко, не входьте негайно. Якщо вам потрібно розпочати їхати негайно, ви проїдьте перші кілька метрів з відкритими вікнами. Так послабляється застигла жара, яка може швидко досягти 60 градусів за Цельсієм.
  • Після запуску двигуна з закритими вікнами, увімкніть кондиціювання повітря, коли вентилятор повністю вимкнений. Поверніть вентилятор через кілька хвилин.
  • Почніть в режимі рециркуляції. Це охолоджує інтер’єр швидше, фільтр пилу залишається чистим довше. Потім закрийте рециркуляційний демпфер, щоб відкрити свіже повітря.
  • Температура ідеально становить від п’яти до шести градусів за Цельсієм нижче зовнішньої температури. Якщо різниця занадто висока, всі хто в салоні ризикують отримати проблеми пізніше, коли вони вийдуть.
  • Завжди відкривайте вентиляційні форсунки повністю і ніколи не направляйте безпосередньо на тіло. Інакше м’язи напружуються, очі висихають, холод доходить аж до ніг.
  • Час від часу, короткочасно дихайте на стоянці під час довгих зупинок і в режимі зупинки та переходу.
  • Вимикайте кондиціонер за 5 хвилин до кінця подорожі. Випарник висихає краще, грибки та бактерії не мають розмноження. Ті, хто всередені також звикають до потужної зовнішньої температури.
  • Після їзди перед поїздкою: ввечері, якщо це можливо, паркуйтесь у тіні і покладіть на вітрове скло фольгу – ви почнете з ранку в прохолодному інтер’єрі відразу розслаблено.
  • Навіть тим, хто подорожує лише на невеликі відстані, кондиціонер має працювати один або два рази на місяць. Масло в холодильнику змащує клапани та ущільнення. Крім того, кондиціонер позбавляє внутрішнього вигляду вологи, а вікна менше затуманюються.
  • Підказка : Спеціальні дезинфікуючі спреї відбирають погані, затінені запахи. Просто розпиліть їх в вентиляційні отвори. Якщо це не допомагає, фахівці майстерні повинні якнайшвидше підключитися та дезинфікувати систему.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.