Червона картка для прямих продажів виробників автомобілів

Асоціація дилерів Німеччини хоче зупинити плани Volkswagen у напрямі безпосереднього бізнесу з кінцевими споживачами. Це не може бути зроблено з автодилерами.

Члени асоціації дилерів VW / Audi (VAPV) відхилили, на загальних зборах, плани Volkswagen AG вийти через Autostadt в прямі продажі легкових автомобілів. Про це повідомила асоціація. Голова Dirk Weddigen von Knapp сказав: “Ми не можемо це зробити”. Цей продаж від виробника до кінцевих споживачів виходить за рамки груп покупців, які погоджені на поточних контрактах. Немає можливості для переговорів з боку асоціації. “Ми відкидаємо це повністю, що виробник просто забирає цей обсяг від нас”, сказав Weddigen фон Knapp.

Члени одноголосно закликали переговорну групу не відходити навіть на міліметр на переговорах від зайнятої позиції. Weddigen von Knapp нагадав, що коли компанія була заснована, Autostadt завжди вважався почесним послом та центром доставки, а Volkswagen AG пообіцяв “ніколи не вдаватися в прямі продажі”. Екосистема базується на моделі виробників і дилерів, вона повинна залишатися такою і в майбутньому. Порушення цієї угоди ставить під загрозу економічну життєздатність нових договорів.

Додаткові проблеми виникають у зв’язку з повідомленням на переговорах про контракт також VW Financial Services AG. FS AG хоче переглянути погодинні ставки в напрямку простого відшкодування витрат за короткий термін. Крім того, FSAG бачить середньострокове скорочення своїх бонусів у середньостроковій перспективі як один із чинників, який FS AG бачить як тривалу загрозу для нової бізнес-моделі.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.