Опитування автобізнесу в Європі: інвестиції у кваліфікованих працівників зростають

Близько половини опитаних підприємців і керівників автомобільного бізнесу відчувають себе, коли мова йде про кваліфікованих робітників, добре підготовленими для майбутніх завдань

Інвестиції в освіту та навчання працівників у автомобільному бізнесі будуть продовжувати зростати. Таку думку висловили 98 відсотків респондентів у дослідженні “Automotive 2025 Plus”. Асоціація Автобізнесу Німеччини (ZDK) консультує дилерські та ремонтні майстерні про майбутні можливості та завдання в автомобільному бізнесі.

Близько половини опитаних підприємців і керівників автомобільного бізнесу відчувають себе, коли мова йде про кваліфікованих робітників, добре підготовленими для майбутніх завдань (Автоцентри: 52 відсотків, незалежні автосервіси: 40 відсотків). «Ми не будемо мати серйозний дефіцит кваліфікованих робітників у майбутньому, якщо ми будемо продовжувати тренуватися на поточному рівні», прогнозує керуючий директор ZDK Біргіт Беренс. Кількість тренінгів протягом багатьох років розвивається позитивно. З огляду на все більш складний автомобіль як продукт, все більше і більше цифрових бізнес-процесів і нові концепції мобільності, кількість необхідної кваліфікованої робочої сили буде рости, в той же час вони повинні бути кваліфіковані ще вище.

Перші проміжні результати дослідження підтверджують це. Компанії бачать, перш за все, у сферах “нових технологій автомобілів” та “оцифрування” підвищені потреби у навчанні. Лише чверть респондентів оцінюють своїх власних працівників достатньо кваліфікованими для нових технологій, тоді як при діджиталізації це становить лише 18 відсотків.

Пошук учнів часто через онлайн-канали

Приблизно у 80 відсотків учасників автобізнесу агентства зайнятості є найпопулярнішим засобом пошуку співробітників. Однак релевантність онлайн-каналів зростає, особливо в пошуках учнів, де друковані та рекламні об’яви в Facebook розподіляються приблизно порівну. У пошуках кваліфікованих працівників 51 відсоток покладаються на класичні реклами, 47 відсотків на Facebook і більше двадцяти відсотків на інші канали соціальних мереж, такі як Instagram.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.