Гарантія на автомобіль: витрати на ремонти різко зростають

Коли CG Car-Garantie оцінює свої цифри, можна сміливо вважати, що вони відображають загальні тенденції на автомобільному ринку. Фрайбурзька компанія керує загальною сумою 2,1 мільйона гарантійних контрактів.

Для поточного дослідження компанія Car-Garantie оцінила 750 349 завершених та 229 898 новорічних гарантій строком 12, 24 і 36 місяців, що охоплюють всі марки та моделі. Статистика виявила, що середні витрати на ремонт в 2017 році зросли з 502 до 514 євро порівняно з попереднім роком – що є найсильнішим зростанням за всі роки. Страховик зараховує це збільшення до постійно зростаючої складності техніки та більш широкого обладнання транспортних засобів.

Виходи з ладу двигуна все ще присутні

Найважливішим спонсором плати за відшкодування по гарантії є двигун. Він зріс з 22,9% у 2016 році до 24,2%. Це збільшення збитків враховує той факт, що сучасні високотехнологічні двигуни із складною технологією інжекцій та клапанів стають дедалі більш поширеними, що це призводить до високих витрат у випадку дефекту. Друга велика частина торта з 17,7 відсотками походить від паливної системи – яка також включає в себе гарантію автомобільного турбокомпресора.

Не тільки витрати, включаючи частоту пошкодження цих компонентів збільшилися в 2017 році, хоча і незначно. Для старих автомобілів паливна система була № 1 у відшкодуванням з 19,7 відсотками (2016: 19,6) і двигун № 3 з 11,2 відсотка (2016: 10,9).

Навіть нові автомобілі не є переконливими

Для нових автомобілів гарантія також витратила більшу частину суми розрахунків за претензіями на пошкодження двигуна. Їх частка зросла до 18,9% – збільшення на 3,1%. Всі ці цифри є лише частками і не говорять про загальну суму виплат.

Проте, можна побачити той факт, що шкода настає раніше. 83,3 відсотка уживаних автомобілів (2016: 81,7) та 54,9 відсотка нових автомобілів (2016: 48,9) вимагали виплат протягом першого року після початку гарантії. Загалом, пошкодження відбуваються раніше, як по пробігу, так і по віку автомобіля, повідомляє компанія.

Аксель Бергер, виконавчий директор Car-Garantie, прокоментував цифри: “Різке збільшення середніх витрат на ремонт свідчить про те, що технологія в сучасних транспортних засобах стає дедалі складнішою та інтенсивною в обслуговуванні. У той же час, найбільшою проблемою у вживаних автомобілях залишається паливна система, трансмісія та двигун, який зараз відповідає за майже чверть усіх витрат на ремонт “.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.