Гарантія на автомобіль: витрати на ремонти різко зростають

Коли CG Car-Garantie оцінює свої цифри, можна сміливо вважати, що вони відображають загальні тенденції на автомобільному ринку. Фрайбурзька компанія керує загальною сумою 2,1 мільйона гарантійних контрактів.

Для поточного дослідження компанія Car-Garantie оцінила 750 349 завершених та 229 898 новорічних гарантій строком 12, 24 і 36 місяців, що охоплюють всі марки та моделі. Статистика виявила, що середні витрати на ремонт в 2017 році зросли з 502 до 514 євро порівняно з попереднім роком – що є найсильнішим зростанням за всі роки. Страховик зараховує це збільшення до постійно зростаючої складності техніки та більш широкого обладнання транспортних засобів.

Виходи з ладу двигуна все ще присутні

Найважливішим спонсором плати за відшкодування по гарантії є двигун. Він зріс з 22,9% у 2016 році до 24,2%. Це збільшення збитків враховує той факт, що сучасні високотехнологічні двигуни із складною технологією інжекцій та клапанів стають дедалі більш поширеними, що це призводить до високих витрат у випадку дефекту. Друга велика частина торта з 17,7 відсотками походить від паливної системи – яка також включає в себе гарантію автомобільного турбокомпресора.

Не тільки витрати, включаючи частоту пошкодження цих компонентів збільшилися в 2017 році, хоча і незначно. Для старих автомобілів паливна система була № 1 у відшкодуванням з 19,7 відсотками (2016: 19,6) і двигун № 3 з 11,2 відсотка (2016: 10,9).

Навіть нові автомобілі не є переконливими

Для нових автомобілів гарантія також витратила більшу частину суми розрахунків за претензіями на пошкодження двигуна. Їх частка зросла до 18,9% – збільшення на 3,1%. Всі ці цифри є лише частками і не говорять про загальну суму виплат.

Проте, можна побачити той факт, що шкода настає раніше. 83,3 відсотка уживаних автомобілів (2016: 81,7) та 54,9 відсотка нових автомобілів (2016: 48,9) вимагали виплат протягом першого року після початку гарантії. Загалом, пошкодження відбуваються раніше, як по пробігу, так і по віку автомобіля, повідомляє компанія.

Аксель Бергер, виконавчий директор Car-Garantie, прокоментував цифри: “Різке збільшення середніх витрат на ремонт свідчить про те, що технологія в сучасних транспортних засобах стає дедалі складнішою та інтенсивною в обслуговуванні. У той же час, найбільшою проблемою у вживаних автомобілях залишається паливна система, трансмісія та двигун, який зараз відповідає за майже чверть усіх витрат на ремонт “.

Related posts

Напишіть відгук