Чи можуть автовласники самостійно замінити лампи на своєму автомобілі?

Кожна лампочка освітлення на автомобілі повинна бути замінена за допомогою посібника з експлуатації та набору інструментів. Це зазначено в правилах ЭС, дійсних з 1 жовтня 2006 р. Але це не стосується ксенонових або світлодіодних джерел світла, які частково підключені до високої напруги та є табу для роботи з ними в домашніх умовах.

Можна було б подумати: Заміна галогенною лампи не високі технології, для чого їхати в автомайстерню? Це просто: При заміні ламп треба звертати увагу, не просто на обмін, але, зокрема, на правильні налаштування.

І для цього потрібні необхідні навики. Оскільки кожна фара є частиною оптичної точної техніки з допусками у десятому міліметровому діапазоні. Той, хто сильно потягне за штепсель, майже напевно порушить налаштування світла.

Не тільки заміна, але і правильні налаштування

Саме тому зміна лампи є справою автомайстерні. Експерти знають, як замінювати лампи для кожного автомобіля.

І вони знають хитрощі, щоб обережно вивільняти термозакріплені штекери з контактів, не згинаючи кріплення.

Вони також мають необхідний захисний одяг. Немає жартів! Тонка скляна колба широко використовуваної лампи H7, наприклад, знаходиться під тиском 15 бар – приблизно в сім разів більше ваги автомобільної шини!

Достатньо одного грубого руху, і осколки полетять в різні сторони. Захисні окуляри, таким чином, є абсолютно необхідними, а краще також рукавички.

Досвідчений персонал також знає, як використовувати нові лампи фар. Тому що вони завжди вписуються в одну позицію. Тому рада: Перед зимою відновіть лампи фар в майстерні.

І в парах, тому що лампи відомих брендів зроблені настільки точно, що вони лише мінімально відрізняються терміном роботи.

Крім того, зміна ламп обов’язково включає в себе правильне регулювання фари з відповідним пристроєм. У цьому випадку кваліфікований мехатронік може визначити правильність встановлення лампи та чи в порядку рефлектор.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.