Навчання забезпечує молодший персонал на підриємстві автобізнесу

Ефективним засобом проти дефіциту кваліфікованих працівників є підготовка власних нащадків. Для цього має бути Закон про професійну підготовку, який встановлює конкретні вимоги до змісту та результату контракту з навчання на підприємстві автобізнесу. До прикладу наведений досвід Німецької Асоціації Автобізнесу.

Учень приймається в штат підприємства та з ним застосовується контракт про навчання. Він завжди повинен бути в письмовій формі. Як правило застосовуються шаблони договорів, які розробляє Асоціація. Частково можна заповнити навчальний контракт онлайн. Потім потрібно його роздрукувати та підписати. Контракт, оформлений вручну або в Інтернеті та підписаний, надсилається до Асоціації. Там він вивчається і претендент реєструється у ролі учня. Підприємство автобізнесу та учень отримують копії.

Якщо учень є неповнолітнім, правові опікуни (як правило, батьки) повинні підписати договір про учнівство.

Медичне обстеження

Що стосується малолітніх стажерів, які раніше не працювали, Закон про захист зайнятості щодо молоді вимагає медичного огляду до початку навчання. Учень вільно обирає лікаря, але потім повинен подати свідоцтво своєму інструктору. Лікар перевіряє придатність учня для навчання, щоб запобігти припиненню з причин здоров’я на ранній стадії. Неповнолітнім працівникам не дозволяється почати навчання без медичних оглядів, а навчальні компанії можуть припинити навчання протягом випробувального періоду.

Зміст навчального контракту

На відміну від “нормальних” контрактів, де існує свобода договору, Закон про професійну підготовку визначає зміст контракту про навчання:

Тип, фактична та тимчасова структура, а також мета професійної підготовки: те, що учні повинні точно вчити, входить до відповідних навчальних планів. Крім того, Асоціація вимагає, щоб навчальна компанія мала створити фактичну та тимчасову структуру навчання. План тренінгу компанії містить інформацію про те, в яких областях повинен вчитися учень. Це частина навчального контракту, але часто її забувають на практиці.

Початок і тривалість: тривалість професійного навчання точно визначає закон. В основному, стажування починається з 1 вересня і закінчується трирічним стажуванням 31 серпня. У автомобільному секторі час тренувань відхиляється; це 3,5 роки. За певних умов можна скоротити тренування. Якщо це так, скорочений термін навчання необхідно ввести в контракт.

Місце розташування тренувань та навчальна діяльність за межами навчального закладу: у контракті про підготовку також повинно бути зазначено місце підготовки. Це необхідно, тому що стажер несе витрати на проїзд до навчальної компанії. І якщо він розташований в іншому місці, ніж зазначено в договорі навчання, автомобільний бізнес повинен нести додаткові витрати на відрядження.

Тривалість денного періоду навчання: Умови навчання визначають щоденний період навчання. Вони повинні відповідати вимогам законодавства або колективного договору. З цього стає очевидним, коли має місце додаткова робота.

Пробний період. Це має бути щонайменше один місяць і не може перевищувати чотирьох місяців. У навчального підприємства є перевага встановлення випробувального терміну якомога довше, оскільки учнівство може бути легко припинено протягом випробувального періоду.

Оплата та розмір винагороди: у навчальному контракті навчальна винагорода (брутто) визначається для кожного окремого року учня. Сума залежить від відповідних колективних договорів або, щонайменше, ґрунтується на них.

Тривалість відпустки: Крім того, щорічне право на відпустку фіксується. Це часто визначається колективним договором.

Припинення трудового договору: воно також повинно бути включено коли та як закінчується договір про навчання.

Форма підтвердження навчання: Нарешті, необхідно визначити, як буде видаватися сертифікат навчання в письмовій чи електронній формі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.