Опитування: незалежні автодилери очікують процвітання в 2019 році

Опитування, проведене Національною Асоціацією Незалежних Автодилерів в США, показує, що більшість незалежних від виробників підприємств автобізнесу вважають, що економіка та їх бізнес продовжуватимуть повноцінно працювати в 2019 році.

Дилерів запитували, чи очікують вони, що економічні умови зазнають поліпшення, залишаться незмінними або погіршаться протягом наступного року. Найпопулярніша відповідь ‘поліпшаться’ становила 47%, лише 36% сказали те саме саме як минулого року. Близько третини (32%) заявили, що планують розширити свій бізнес протягом наступного року шляхом додавання нового обладнання або посилення їхніх структур або власності.

Відповідаючи на запитання, чи передбачають вони збільшення роздрібних продажів, 56% відповіли так (у порівнянні з 55% у 2017 році), 36% прогнозують, що продажі будуть не змінними (у порівнянні з 34%). Лише 8% заявили, що очікують зниження продажів, це менше, ніж 11%, яких заявили про те ж саме в минулому році.

На прохання вказати фактори, які можуть ускладнити отримання кредитів для покупців уживаних автомобілів, дилери перерахували ускладнення умов кредитування (40%), зменшення доступу до фінансових джерел (25%), умови, які змушують важко конкурувати з франчайзинговими дилерами (25%), а також підвищення рівня ідентичності та стандартів (14%).

Аналітики Асоціації заявляють, що 2018 року продажі автомобілів на підйомі, та йдуть у темпі, який відповідає прогнозу, відзначаючи плавучість і зниження обсягів продажів та лізингу нових автомобілів. Також зазначається, що покупці автомобілів в цілому фінансують більше – чітке відображення продовження подорожчання легкових та вантажних автомобілів та початкового впливу зростання процентних ставок.

‘Ми бачимо, що зміна продажів від нових автомобілів на користь авто с пробігом, продовжується для більшості типів транспортних засобів, в основному тому, що покупець знає, що ціна на нові автомобілі збільшується, і вони усвідомлюють, що вони можуть дойти угоди про трохи використані, лізингові автомобілі, які є легко доступними.

Advertisements

Related posts

Напишіть відгук