Кожен п’ятий автомобиль має дефекти шин

Багато автомобілістів в Європі їздять на шинах, які або пошкоджені, або заповнені неправильним тиском. Це результат моніторингу, проведеного агенцією безпеки дорожнього руху Німеччини (DVR) в рамках «Ініціативи з безпеки дорожнього руху», в ході якого було перевірено 1300 автомобілів.

Більше половини автомобілів (54%) мали один або кілька дефектів шини. Наприклад, 18 відсотків водіїв їхали з неправильним тиском в шинах, причому близько 10 відсотків – на шинах з протектором нижче глибини протектора, рекомендованої виробниками шин та експертами з безпеки дорожнього руху – три міліметри влітку, чотири взимку (це тільки рекомендація від різних служб і виробників шин. Законодавчо, мінімальна глибина протектора складає 1,6 міліметра) – або на шинах, які мають видимі пошкодження, такі як тріщини, удари або сторонні предмети.

Експерти DVR показали кореляцію між віком транспортного засобу і станом шин. Так «тільки» 21% дефектних шин використовувалося на автомобілях у віці до трьох років. У віці ж молодше восьми відсоток становив 29% для осіб і навіть 50% для тих, хто старше восьми років. Тому в цій ініціативі рекомендується при кожному другому заїзді на заправку, вручну перевіряти тиск в шинах навіть на автомобілях з системою контролю тиску в шинах (RDKS).

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.