Автозапчастини: Інтернет-торгівля продовжує зростати

Автозапчастини все частіше продаються в Інтернеті. До 14 відсотків складає частка в мережі Інтернет від загального обсягу продажу запасних частин, згідно дослідження асоціації незалежних дистриб’юторів запасних частин на ринку післяпродажного обслуговування (VREI), та консалтингової фірми 2HMforum, чиї дані були зібрані в шести європейських країнах. Фахівці навіть прогнозують збільшення до 18 відсотків загального обсягу ринку.

В порівнянні з золотим періодом зростання онлайн продажів з двозначними цифрами на початку десятиліття, зростання сповільнилося. Хоча на деяких ринках очікується прискорення росту в найближчі роки. Тут, темпи зростання відрізнятися по Європейским країнам, наприклад, від чотирьох до п’яти відсотків у скандинавських країнах і Франції і вісім відсотків в Німеччині.

Інтернет-гравці очікують аналогічної консолідації ринку, як це в даний час спостерігається в класичній дистрибуції запчастин. Зростаюче залучення оптових торговців до онлайн-бізнесу – це, на думку опитаних експертів, дуже імовірно. Крім того, нові онлайн бізнес-моделі, комбіновані з сервісними пропозиціями, наприклад, сервісна платформа «who-can-fix-my-car» в Великобританії, яка пропонує онлайн-продажі автозапчастин. «На тлі подальшого стратегічного партнерства онлайн зростання між підприємствами автобізнесу, роздрібних торговців і виробників стає більш важливим,» заявив Томас Фішер, генеральний директор VREI.

Різниця в ціні в онлайн-торгівлі

Як і раніше більш вигідні ціни в інтернет-дистрибуції. За даними дослідження на сьогоднішній день, різниця цін з «класичним» каналом продажів зросла до 30 відсотків, хоча більшість респондентів – власників магазинів запчастин тепер очікують стабілізації або навіть зниження цього розвитку. Що стосується загальноєвропейської конвергенції рівнів цін, до сих пір немає остаточного консенсусу серед опитаних експертів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.