Відсутність цифрової інфраструктури уповільнює автобізнес

Для того, щоб автомобільні компанії могли скористатися перевагами діджиталізації, основною вимогою є відповідна ефективна інфраструктура. До них належать широкосмуговий доступ в Інтернет з пропускною здатністю в гігабітному діапазоні та 5G бездротова мережа без втрачених точок для мобільних мереж. В обох пунктах в Європі необхідно ще багато наздоганяти, вважають представники європейського автомобільного бізнесу.

Представники європейських асоціацій автобізнесу вважають, що автомобільні компанії все більше залежать від цифрових даних. Це буде потрібно, особливо в послугах ремонту та технічного обслуговування.

Новий європейський типовий Регламент (ЄС) 2018/858 досяг важливої ​​проміжної мети. Він передбачав, що автовиробники повинні надавати всю інформацію для діагностики, обслуговування, перепрограмування або повторної ініціалізації через Інтернет для всіх транспортних засобів незалежно від рівня викидів. “Це справжня цифрова додана вартість для наших компаній”, – підкреслюють представники автобізнесу.

Але для іі реалізації необхідна загальна галузева платформа, на якій могли би бути представлені орієнтовані на практику компоненти для цифрової стратегії автосалонів та автомайстерень.

Пошукова машина та інформаційна платформа

На додаток до пошукової системи для цифрових пропозицій, це має бути інформаційна платформа, де можуть бути представлені спеціалі статті з питань дигіталізації, чим має надаватися додаткова орієнтація та допомога, включати в себе більше цифрових продуктів і послуг, а також редакторський контент, дослідження, контрольні списки, рекомендації та практичні рекомендації для автомобільної дистрибуції.

Подібна платформа, наприклад, вже стабільно розвивається в рамках Асоціації Автобізнесу Німеччини, ще онлайн-спільнота активно обмінюється досвідом серед своїх учасників.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.