Електромобілі дальньої дії в 2030 році будуть ще дорожче

Електромоби високого діапазону за доступною ціною – цього не буде, принаймні скоро не відбудеться, згідно з недавнім дослідженням PwC. Повне покриття витрат “досяжне тільки в преміальному класі”, – сказав представник PwC-Strategy & Partner Олівер Боллманн. На даний момент автомобіль, який працює від акумулятора, може коштувати дотипних грешей тільки якщо він покриває 150-кілометровий діапазон, .

У своєму дослідженні, компанія PwC порівняла витрати на придбання та експлуатацію, включаючи очікуване зниження цін на акумулятор і збільшення екологічних норм для бензинових і дизельних двигунів. Батареї на великих відстанях, ймовірно, залишаться дорогими. На 2030 р. автори дослідження очікують, що автомобілі з паливними елементами з довгим діапазоном дії будуть все ще дорожче, ніж авто з ДВС, але більш економічні, ніж автомобілі, що працюють на батареях.

Якщо всі автомобілі в Європі будуть живитися електроенергією , споживання електроенергії збільшиться на третину, згідно з дослідженням. Якщо всі автомобілі працювали на водню , потреба в енергії буде на дві третини вище. Для синтетичного палива, згідно з PwC, буде потрібно тричі більше електроенергії, аніж сьогодні. Але вони є хорошим доповненням для вантажних автомобілів, що знаходяться на міжміському сполученні, сказав Боллманн.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.