Електромобілі дальньої дії в 2030 році будуть ще дорожче

Електромоби високого діапазону за доступною ціною – цього не буде, принаймні скоро не відбудеться, згідно з недавнім дослідженням PwC. Повне покриття витрат “досяжне тільки в преміальному класі”, – сказав представник PwC-Strategy & Partner Олівер Боллманн. На даний момент автомобіль, який працює від акумулятора, може коштувати дотипних грешей тільки якщо він покриває 150-кілометровий діапазон, .

У своєму дослідженні, компанія PwC порівняла витрати на придбання та експлуатацію, включаючи очікуване зниження цін на акумулятор і збільшення екологічних норм для бензинових і дизельних двигунів. Батареї на великих відстанях, ймовірно, залишаться дорогими. На 2030 р. автори дослідження очікують, що автомобілі з паливними елементами з довгим діапазоном дії будуть все ще дорожче, ніж авто з ДВС, але більш економічні, ніж автомобілі, що працюють на батареях.

Якщо всі автомобілі в Європі будуть живитися електроенергією , споживання електроенергії збільшиться на третину, згідно з дослідженням. Якщо всі автомобілі працювали на водню , потреба в енергії буде на дві третини вище. Для синтетичного палива, згідно з PwC, буде потрібно тричі більше електроенергії, аніж сьогодні. Але вони є хорошим доповненням для вантажних автомобілів, що знаходяться на міжміському сполученні, сказав Боллманн.

Advertisements

Related posts

Напишіть відгук