Нове законодавство передбачає інвестиції в обладнання

Німецька Асоціація Виробників та Постачальників обладнання для автомайстерень (ASA) очікує, у 2019 році, продовження високих продажів обладнання, я це було 2018 році. Керуючись юридичними вимогами, такими як нові директиви вимог до гальмівних систем, викидів вихлопних газів та головного світла, показники продажів минулого року виросли, перш за все, в стендах випробування гальм, системи вимірювання вихлопних газів і тестерів регулювання фар. У деяких товарних групах були досягнуті цифри, які ніхто не міг собі уявити кілька років тому. приклад продаж 10 000 тестерів фар, що були продані в країні в 2018 році. Також на високому рівні лишилися пристрої R134a. Тим не менш, бюджети компаній, звичайно, є кінцевими, тому інвестиції в інші сфери, такі як монтаж або балансування, були відкладені.

Протягом 2019 року президент ASA очікує подальшого зростання, насамперед за рахунок інвестицій у тестери вихлопних газів для автомобілів Euro 6 / IV. Оскільки з 1.1.2019 року до вимірювальних приладів для відпрацьованих газів застосовуються нові вимоги до точності. На підтримку відприємств автобінесу Асоціація ASA, разом з компаніями-членами, склала список всіх постачальників з інформацією про класи точності та варіанти перетворення, які незабаром будуть опубліковані асоціацією. Починаючи з 2019 року, в Європі застосовуватимуться також нові вимоги до калібрування для тестерів відпрацьованих газів. Тим не менш, Асоціація ASA виступає проти подвійного навантаження на власників автомайстерень проведенням додаткового калібрування. Однак цей конфлікт може вирішити лише політикум.

Книга замовлень повністю заповнена 

Асоціація ASA оптимістично ставиться до 2019 року в області гальмівних випробувальних стендів. До кінця 2019, асоціація оцінює що більш ніж 40.000 тестерів гальм будуть замінені новими системами. Переобладнання існуючих систем не враховуються. Гаражі, які вибирають таке рішення для модернізації, повинні заздалегідь зв’язатися з виробником тестера гальм, щоб уточнити питання схвалення типу та обслуговування, та провести обовязкове калібрування. Лише у 2017 році було відкалібровано більше 10 000 випробувальних стендів, у 2018 році – до 20 000 калібрувань.

Менш оптимістичними є перспективи експорту в наступному році . 2019 рік може стати першим роком, в якому протекціоністські тенденції можуть насправді призвести до збитків. Асоціація очікує, що тиск на маржі буде продовжений у 2019 році і посилиться в 2020 році.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.