Третина дилерів в Європі не заробляють на продажах нових автомобілів

Фактично, дилери повинні заробляти гроші, продаючи свої продукти – але більше ніж кожний з п’яти уповноважених автомобільними брендами дилерів в Німеччині (22%) закінчив 2018 фінансовий рік без будь-якого прибутку в бізнесі продажів нових автомобілів. Вісім відсотків трейдерів навіть втрачають гроші через цю справу. Вони заявили, що їхній прибуток від продажів був нульовим відсотком або менше, як показує опитування Німецької Асоціації Автомобільного Бізнесу.

Ситуація у торгівлі уживаними автомобілями трохи краще, хоча кожен десятий змушений був прийняти “чорний нуль” і два відсотки втратили гроші – загалом, більше дилерів зафіксували більшу віддачу від продажів автомобілів з пробігом порівняно з бізнесом нових автомобілів.

Аналогічна картина виникає з очікуваннями дилерів на поточний фінансовий рік. Близько двох третин підприємств (68%) очікують віддачі від реалізації нових автомобілів на рівні попереднього року – 72% очікують, що сектор автомобілів з пробігом матиме тіж самі значення. Майже однакова кількість опитаних компаній очікують зростання або падіння прибутків в обох сферах бізнесу, хоча і тут торгівля автомобілями з пробігом вважається дещо більш позитивною.

Очікування щодо прибутку з області післяпродажно обслуговування 2019 також є набагато більш позитивними: майже третина компаній очікують зростання дохідності – майже дві третини з постійними прибутками. Тільки чотири відсотки очікують зниження.

Причина позитивного прогнозу: Майже 80 відсотків опитаних компаній, незалежно від того, чи є вони незалежними або пов’язаними з первним автомобільним брендом, припускають, що кількість робіт з обслуговування та ремонту не будуть знижуватися в наступному році і таким чином забезпечуватимуть достатню продуктивність майстерні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.