ACEA: розпізнавання дорожніх знаків працює ненадійно

Детектори обмеження швидкості з розпізнаванням дорожніх знаків сьогодні не працюють надійно. Тепер це було заявлено Європейською асоціацією автовиробників ACEA. Системи на практиці занадто часто мають помилкові застереження, йдеться в повідомленні. Тим не менш, камера і технологія розпізнавання зображень, що стоять за Tempowarnern, не тільки відіграють роль поточних систем допомоги, але також є важливим для майбутніх автономних автомобілів.

За даними асоціації, розпізнавання дорожніх знаків на основі фотокамер страждає, серед іншого, від того, що дорожні знаки в Європі не є рівномірними. Існують також труднощі у виявленні прихованих ознак або визнання дійсного обмеження в суперечливих ознаках. Для систем, які використовують навігаційні дані на додаток до зображення камери, застаріла або неправильна інформація про карту призвела до помилкових спрацьовувань.

ACEA реагує з зазначеним припущенням до планів Європейського Союзу, щоб в майбутньому визнати дорожній знак обов’язковим обладнанням нових автомобілів. Таким чином, на початку наступного десятиліття загалом 19 асистентів для легкових і комерційних транспортних засобів повинні стати обов’язковими, включаючи допомогу з утримання полос і пристрій для попередження втоми.

Advertisements

Related posts