Австрійський дилер судиться з Пежо за зловживання владою

У Відні може виникнути прециндент, який буде мати вплив на майбутнє європейської дистрибуції автомобілів. Один з австрійських автодилерів подав до суду на автовиробника Peugeot, звивувачуючи його в зловживанні своїм домінуючим становищем проти трейдерів. Рішення суддів, буде мати серйозний вплив на французького виробника і співробітників його імпортера в Австрії. Адже австрійські закони не тільки передбачають можливі санкції для компанії, але і відповідальних осіб.

Але це ще не все: якщо мова йде про засудження французької марки, це також має вплинути на продаж автомобілів у Європі. З одного боку, Peugeot далеко не самотній з частково незрозумілими специфікаціями стандартів для своїх дилерів. По-друге, правові норми картельної згоди в Європі подібні.

“Ясно, що поведінка марки Peugeot не дозволяється в Австрії, будь-яка інша країна може також претендувати на це і відповідно скасувати її”, – пояснив австрійський дилер Peugeot . На думку керіника дилерського підприємтсва, виробник задає занадто багато правил, які не є економічно життєздатними.

Як приклад, дилер назвав заміну відносно нової плитки в салоні і предметів меблів, при покритті витрат на які Peugeot не брав участі. Peugeot Австрія не захотіло коментувати поточне провадження.

“Майже все, що вимагається від дилерів не допомогає продавати більше автомобілів, тому ніяк не допомогає покривати інвестиції”, говорить представник австрійского дилера Pegeout.

У Німеччині та інших європейських країнах ситуація не відріїзняється, будь то Peugeot або інша автомобільна марка.

Тепер дилери очикують від суду висновок, що існує зловживання домінуючим становищем. Це дало б їм достатньо сильну зброю, щоб змусити Peugeot розмовляти з ними на рівних умовах. Вони хочуть говорити як партнери один з одним і обговорювати інвестиції в майбутнє.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.