Незалежні автомайстерні вимагають справедливого доступу до даних

Політика повинна забезпечувати справедливий доступ до всіх транспортних засобів, які знаходяться в мережі. Це вимагає об’єднання Європейських Асоціацій Підприємств Автобізнесу. 

“Відкритий і сумісний інтерфейс телематики в транспортному засобі, як точка входу для постачальників послуг разом з виробниками та імпортерами, забезпечує ринок автомобілів чесною конкуренцією для всіх”, – наголошують представники асоціацій. 

Чесна конкуренція можлива тільки, якщо автомобілісти самі можуть передавати дані, отримані на транспортному засобі, до майстерні за їхнім вибором – маркою або безкоштовно, а також надати їм доступ до дисплею на панелі приладів. 

Тому необхідно гарантувати, що виробники автомобілів не мають ексклюзивних даних та контролю доступу. Тільки тоді мережа автотранспортних засобів буде справедливою і значущою для споживача.

Експертні групи закликають політику створити відповідну правову основу в контексті затвердження типу. Інтерфейс клієнта для зв’язку з автомобільним транспортним засобом та інтерфейс даних для передачі та прийому даних повинен дозволяти всім автомобільним майстерням використовувати той самий доступ, який використовують виробники автомобілів. 

Сьогодні вони вже використовують такі інтерфейси для впровадження цифрових бізнес-моделей, таких як онлайн-діагностика. Концепція виробників автомобілів (розширена концепція автомобіля), яка була створена тільки для третіх сторін, на думку експертів, не підходить для надання доступу до автомобіля і клієнта для контрактних та незалежних підприємств автобізнесу..

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.