Шість найважливіших порад для обслуговування системи контролю тиску в шинах

Кілька миллионов автомобілів з системами вимірювання тиску в шинах (TPMS) вже знаходяться на дорогах Європи. І все частіше ці автомобілі з’являються в незалежних автомайстернях для зміни коліс. Що підприємства автобізнесу повинні враховувати при роботі з TPMS, резюмує Асоціація Дистрибуторів Шин Німеччини (BRV) :

Для автомобілів з прямою системою TPMS, перед заміною шин, Майстерні винні провести перевірку сигнала системи на вхід і вихід, для гарантування її бездоганної роботи.
При заміні шини повинні замінятися гумові замикаючі датчики; Для датчиків з металевими гвинтовими клапанами, повинні замінятися всі деталі, схильні до особливого старіння и корозії (ущільнення, вкладиш клапану, пилозахисні ковпачки, накидна гайка, у разі необхідності).
Для безперебійної діагностики та програмування TPMS, інструменти програмування, які використовуються в автомайстернях, повинні регулярно оновлюватися.
Компанії повинні вказати своїм клієнтам, что рівень заряду датчиків TPMS не може буті прочитаний з технічних причин. За оцінками виробнікив срок служби батареї датчиків становить коло шести років та 160 тисяч кілометрів. Втрата напруги, можлива навіть незабаром после відвідування майстерні.
Для транспортних засобів, на Які поширюється дія TPMS (вимога з 1 листопада 2012 року або нова вимога з 1 листопада 2014 рока), відключення TPMS не допускається. 
Несправні або використані датчики не можна викидати в звичайне сміття, їх слід утилізувати як електронні відходи.
Заміни шин на автомобілі з TPMS пов’язана зі значний кількістю додаткових зусиль. Це стосується як робочих годин, так і вимог до деталей, не кажучи вже про вартість необхідного обладнання для майстерень і навчання. Тому  експерти асоціації радять підприємствам автобізнесу “обов’язково враховувати обслуговування TRMS як послугу при  заміні колес і пояснювати клієнту, что він отримує додаткову вартість”.

Правильно працюючий моніторинг тиску в шинах може допомогти запобігти аварії, забезпечити більш низьких знос шин та витрати палива.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.