Споживачі більше зацікавлені в водні, ніж у чистих електричних автомобілях

Якщо б не було більше чистого автомобіля з ДВЗ, щоб вибрали тоді покупці автомобілей? Як показало дослідження в Німеччині потенційні покупці швидше б купили водневий автомобіль, ніж батарейний електричний автомобіль. 

Відповідно, 21 відсоток 1024 опитаних осіб найбільше хотіли б використовувати машину на паливних елементах, і лише 18 відсотків віддають перевагу чистому електромобілю з АКБ, який займає останнє місце за популярністю. На сьогоднішній день найефективніші гібридні автомобілі були самими популярними (37% респондентів

Якщо ж “зняти” обмеження на альтернативні приводи, то принаймні 17 відсотків приватних власників автомобілів вибрали б дизель.  Як і очікувалося, прийняття дизельного двигуна серед дизельних водіїв набагато вище середнього: 42% купували б дизель знову.

Дизель: час простою падає, залишкові вартості залишаються стабільними

Термін продажу використаних авто вперше в цьому році нижче 100-денної позначки. Дизельні старі автомобілі залишаються в салонах дилерів протягом 97 днів, поки вони не будуть продані. Бензинові двигуни чекають 85 днів на нового власника, що також є найнижчим рівнем у поточному році.

Крім того, вперше в цьому році вартість автомобілів трирічних легкових автомобілів не знизилася, а залишилася на рівні попереднього місяця. а

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.