Зміна мобільності: багато проблем, непопулярні рішення

Проблеми виявляються, але рішень поки що бракує. У боротьбі з перевантаженнями та забрудненням повітря більшість європейців хочуть еволюції, а не революції.

Проблем мобільності бачать споживачі багато. Проте вони не хочуть принципової зміни способу їх вирішення. Це можна зробити висновок принаймні з опитування Німецької академії інженерних наук. Згідно з цим, 82 відсотки учасників описували застійний транспортний потік як одну з головних проблем з мобільністю в Німеччині, 77 відсотків турбує завантаженість міст, 64 відсотків визнають забруднення повітря важливим фактором.

Відповідаючи на запитання про бажані рішення, невеликі виправлення є більш популярними, ніж великий оборот трафіку. Наприклад, 59% виступають за більше громадського транспорту, 58% хочуть розумні світлофори, а 47% хочуть більше роботи на дому.

Набагато більш непопулярними є більш кардинальні заходи: лише десять відсотків респондентів хотіли б мати заборону на водіння, а п’ять відсотків хотіли б мати більше положень та керівних принципів для мобільності громадян. За блокування внутрішніх міст для автотранспорту виступає 25 відсотків.

Але багато громадян усвідомлюють різницю між бажанням і реальністю. Так що обмеження особистої мобільності не потрібні, але цілком очікувані. 57% респондентів очікують закриття міських центрів, а 44% вважають, що водіння буде заборонено, а 41% вважають, що громадяни будуть більш регламентовані.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.