Автопром переходить у кризовий режим

Автомобільна промисловість в світі наближається до глибокої кризи. Причиною цього є зниження обсягів продажів майже на всіх важливих ринках, пише Інститут CAR університету Дуйсбург-Ессен у своєму останньому аналізі показників продажів до травня. Згіднь нього глобальні продажі нових автомобілів можуть знизитися на п’ять відсотків до лише 79,5 мільйонів одиниць у поточному році – таке різке зниження навіть не спостерігалося після фінансової кризи 2008 року.

Експерти називають митні війни і санкції, викликані президентом США Дональдом Трампом, як головну причину кризи. Найбільше занепокоєння викликає китайський ринок, де показники продажів були меншими, ніж за аналогічний період минулого року протягом дванадцяти місяців. За весь 2019 рік, очикується зниження приблизно на десять процентів на найбільшому світовому автомобільному ринку. У Західній Європі мінус планується помірним з трьома відсотками.

Масові надлишкові потужностей в Китаї

У минулому році китайський ринок з 23,3 мільйона транспортних засобів становив 28% світового виробництва. Більше десяти років безперервного зростання стимулювало великі інвестиції китайських виробників , що призвело до значних надлишкових потужностей, які, за оцінками CAR, становлять щонайменше шість мільйонів автомобілів на рік. З нинішніх подій, в першу чергу, американські виробники General Motors , Ford і Tesla особливо постраждали.

Автомобільна промисловість буде позбавлена значних доходів і ліквідності політичною та економічною кризою, підкреслили експерти. Політичні вимоги до переходу на електричні автомобілі підвищують тиск на компанії.

One thought on “Автопром переходить у кризовий режим”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.