Автомобілі з паливними елементами: дослідники бачать великий потенціал

Дослідницький центр Jülich(Німеччина) бачить паливний елемент як чудову можливість для німецької автомобільної промисловості та її співробітників. Тепер технічні проблеми вирішені, і “все ще необхідне скорочення витрат може бути досягнуто за рахунок масового виробництва”, сказав Томас Грубе, керівник відділу мобільності дослідницького центру, як повідомляє видання “Motortechnische Zeitschrift” (MTZ).

У наступні кілька років автомобілі з паливними елементами будуть такими ж товарними одиницями, як електричні автомобілі з батареями . “Виробнича зрілість була доведена Honda , Hyundai, Toyota та Daimler,” сказала Grube. Паливний елемент пропонує можливість підтримувати вертикальний діапазон виробництва німецьких автовиробників. Автомобіль з акумуляторною батареєю є значно менш привабливим тому, що виробництво батарей зосереджено переважно в Азії .

Паливні елементи роблять водяний пар і електрику від водню і кисню . Час та діапазон резервуарів автомобілів відповідають характеристикам бензинових двигунів. Проте сьогодні водневий автомобіль коштує близько 70 тисяч євро. Toyota повідомляє про продаж майже 10.000 таких авто по всьому світу. Для вантажних автомобілів, що здійснюють перевезення на великі відстані, виробники бачать паливний елемент як можливого наступника дизеля, оскільки вага та час зарядки акумуляторних абатарей великих вантажівок величезні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.