Майбутнє: менше транспортних засобів, більше руху

Запас транспортних засобів в Європі незабаром досягне свого піку: між 2027 та 2030 роками він може скоротитися приблизно на 7,5 відсотка, прогнозує консалтингова компанія PWC. Це головним чином тому, що обмін автоматизованих транспортних засобів збільшується.

“Кількість транспортних засобів на дорозі істотно не зменшиться, але рух буде протікати краще завдяки розумному спілкуванню між собою автомобілів”, – переконаний експерт PWC Крістоф Стурмер. Зокрема, значно зменшиться частка припаркованих транспортних засобів. А в містах електромобілі будуть набагато помітнішими.

Конкурентна компанія Deloitte оцінила по-різному у своєму нещодавно опублікованому дослідженні «Мобільність міста та автономне водіння у 2035 році». Якщо 2035 автомобілі можуть їхати надійно автономно і зарекомендували себе на ринку, рух внутрішніх міст може масово збільшуватися.

Хоча експерти припускають, що кількість транспортних засобів у міських районах зменшиться на 20 відсотків, що зменшить навантаження на паркувальні місце. Однак, коли автономні транспортні засоби частіше використовуються, міський рух буде збільшується до 40 відсотків у пікові періоди. Результат – пробки.

«Кількість транспортних засобів, що рухаються нашими дорогами одночасно, збільшується. Це зменшує транспортний потік і значно збільшує ризик перевантаженості », – пояснює Томас Шиллер, керівник відділу автомобільної промисловості компанії Deloitte.

Експерти припускають, що багато споживачів переходять на автономні таксі (на одну-дві людини) та автономні маршрутки (максимум на чотири людини). Нарешті, пропозиції повинні бути не тільки зручнішими, але й дешевшими, ніж автобуси та поїзди. Відповідно, експерти припускають, що частка громадського транспорту впаде з 20 до 14 відсотків.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.