Вам ще потрібен власний автомобіль у місті сьогодні? Саме так думають виробники автомобілів

Пробки, погане повітря, заборони на водіння – у багатьох містах автомобіль недавно минув під тиском. Дискусії про те, чи потрібні власні машини в міських районах, все частішають. Автомобільна промисловість також змінює тему. Наприклад, нещодавно генеральний директор BMW Олівер Зіпсе сказав: “Якщо ви живете в місті чи великому місті з дуже хорошою інфраструктурою, ви можете також бути без машини”. Тим, хто хоче поїхати до центру міста, є найрізноманітніші альтернативи. “Власний автомобіль справедливо оспорюється навіть у цьому випадку”, – сказав менеджер.

Для одного з німецьких видань в галузі автобізнесу, цій тези були достатньою підставою запитати, як думають інші люди в автоіндустрії в цьому контексті. Результати 24-годинного опитування в Instagram призводять до висновку: багато виробників автомобілів також ставлять під сумнів особистий автомобіль, принаймні у великих містах. Лише незначна більшість (54%) відповіла на питання, чи вам як мешканцям міста ще потрібен власний автомобіль сьогодні «так». Навпаки, 46 відсотків сказали, що це потрібно. Всього голосували 1717 осіб.

Важливо зазначити, що в Instagram використовуються переважно молоді люди. Наприклад, 87 відсотків учасників автобізнесу мають 34 та більше років. Неодноразово дослідження підтверджують, що автомобіль втрачає значення, особливо у молодих людей.

Не потрібно, але хочу

Однак деякі респонденти висловились у прямих повідомленнях до редакції, що питання слід розглядати диференційовано. Наприклад, кілька користувачів, які проголосували «ні», заявили, що їх думка стосується лише міст з добре розвиненими альтернативами. Багато хто бажає, наприклад, у багатьох містах набагато кращого обслуговування громадського транспорту.

Не варто зневажати емоційний рівень для кількох користувачів. Повідомлення до редакції було про: “Мені не потрібна власна машина. Але я її хочу».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.