Вирішуючи коміссії

Метою створення та функціювання вирішуючих комісій є вирішення коффліктних ситуацій між клієнтами та підриємствами автбізнесу, без доведення справи до суду.

Що таке вирішальні комісії??

Вирішальні коммисии – це добровільне і характерне для галузі установа автомобільного бізнесу для захисту споживачів. У Німеччині вони наприклад працюють з 1970 року.
Її права можуть оголошувати в порівнянні з підприємствами автобізнесу при сервісні послуги і при покупці автомобіля з пробігом перевіряють і здійснюють.
Процес економить час, небюрократіческіх і без ризику витрат суднового процесу.
Після рішення суду позовної порядок ще відкритий для клієнтів, для підприємств автобізнесу рішення обов’язково.
Всі члени Локальної асоціації автобізнесу беруть участь в арбітражі – свідомо в запису майстра і відповідному пункті в Загальних умовах укладення угоди.

Що залагодження суперечки відрізняє?

У Німеччині наприклад працюю 100 таких комісій:

спеціально компетентно: Представники автомобільного бізнесу і ADAC, а також публічно замовлений і приведений до присяги автомобільний експерт Deutschen Automobil Treuhand (DAT) належать до вирішальних комісій. Якщо мова йде про замовлення Наряд, експерт визнаної організації технічного контролю доповнює команду. Керівництво приймає здатного до суддівської посади голови.
швидко і небюрократично: Звернення вирішальних комісій нескладно з формуляром. Шляхи рішень так само короткі. Від одного до 3 місяців йде на отримання результату. Перед судом процес триває в першій інстанції, як правило, до 12 місяців.
ефективно: Тільки приблизно 10% щороку приблизно 12 000 арбітражів ставляться перед вирішальними комісіями. Велика частина з’ясовується вже заздалегідь між представниками комісії, клієнт і професійного авто підприємство полюбовно.
маловитратно: Для арбітражу ніякі витрати не піднімаються. Якщо розкішні думки необхідні, це з’ясовується з беруть участь партіями спочатку.
відкрито: На противагу Загальним споживчому місця залагодження обидві партії, а також, значить, компанії можуть звертатися, до автомобільних вирішальним комісіям.

Які комісії вирішують конфлікти?

Третейські судді стають активними, якщо мова йде про послуги майстерні та купівлі автомобіля з пробігом.
Часті пункти спору при покупці автомобіля з пробігом – це технічні несправності в автомобілях, пошкодженнях кузова в слідстві ДТП або проблеми з договором купівлі-продажу.
У майстерні клієнти, як правило, не висловлюють невдоволення необхідними або неналежним чином виведеними ремонтами, але також і занадто високими рахунками.
Виключити улагоджуванням дискусії з приводу ціни автомобіля з пробігом, продажу нового автомобіля і з приводу автомобілів більше 3,5 т. Шансу немає також у суперечок, які знаходяться в суді вже в суді.

Як процес реалізовується?

Якщо клієнт і підприємство автобізнесу не погоджуються, один з обох може звернутися в решующую коммисию. Імовірно, існує договір між обома партіями.
Щоб можливі права не втрачали силу за давністю, потрібно зупиняти терміни: при замовленні Наряд згідно знанню спору, в гарантійних випадках найпізніше 8 днів після закінчення терміну, у всіх інших випадках найпізніше через 13 місяців з передачі автомобілів.
З подаванням заяви давність прав піддається на строк процесу.