Європейський досвід

Європейське об’єднання асоціацій підприємств автобізнесу.

CECRA – Європейська рада з продажу автомобілів і ремонту, є Європейським об’єднанням професійний асоціація, що представляє інтереси підприємств з продажу та ремонту автомобільної техніки і Європейського об’дедіненія доларів від імені автомобільних дилерів.

Слена CECRA є національні національні організації в секторі продажу , обслуговування і ремонту автомобілів, індустріальної техніки і мототехніки з підпорядкуванням діяльностей в роздрібній моторної індустрії в країнах, які покривають всю Європу. Вона також представляє всіх роздрібних топліиних продавців на території Європейського Союзу.

CECRA представляє на Європейському просторі

  • 280 тис. Підприємств автобізнесу, з них 108 000 тис. Авторизованих дилерів і 172 тис. Незалежних СТО, 2 млн.200 тис. Зайнятих, з оборотом приблизно 400 більйонів Євро, і автомобільний парк приблизно 205 мил. Нових і користуватися автомобілем.
  • 110 000 заправних станцій з 440 тис. Зайнятих з оборотом в 250 більйонів Євро.
  • 11 600 доларів мототехніки з 81 тис зайнятих і 13 більйонів Євро оборотом.

У фінансовому отнощении вона повністю незалежна, формує свою власну політику. У європейській моторної індустрії кінцевого споживача має виключно важливе положення, будучи консультаційним органом для сиоіх членів, і сполучною ланкою між Європейськими асоціаціями, Єврокомісією, Європарламентом, і іншими інститутами Європейського союзу.

Історія створення

CECRA було утворено в 1983 році за інціативи представітілей асоціацій автобізнесу з Бельгії , Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Люксембургу, Нідерландів, і Англії. Після цього членами асоціації стали Австрія, Фінляндії, Греції, Португалії, Іспанії та Швеція. Як раблюдателей включені Швейцарія. Ісландія, Норвегія, Мальта та Ізраїль. Як ассоціатіного члена в 2003 році була прийнята Угорщина.

Членами CECRA є також Європейські асоціації дилерів виробників автомобілів таких як Citroën, Ford, Mercedes, Peugeot, Mitsubishi, Renault, Iveco, VW / Audi, DAF, Toyota BMW.

Структура

головним органом управління CECRA є загальні збори, повністю відповідальне за проведення заходів по виконанню завдань

Діяльність

Програма діяльності включає наступні моменти,

  • захист інтересів своїх членів
  • збір і расспостаненіе інформації серед своїх членів з усіх питань кінцевого споживання в автомобільному бізнесі.
  • Вивчення національних та інтернаціональних законодавчих баз, що діють в нині і передбачувані в майбутньому в Євросоюзі та країнах членах, безпосередньо або побічно пов’язану з діяльністю підприємств автобізнесу.
  • Встановлення і розвиток відносин і контактів між офіційними органами Єврокомісії, членами Европарламета і іншими Європейськими інституціями.
  • Взяти участь в офіціаольний події Єврокомісії, Европатламента і та інформувати про цьому своїх членів.
  • Підтримувати контакти з Європейською Асоціацією виробників автомобілі

з метою просування інтересів своїх членів

·         Встановлення та ведення відносин з іншими асоціаціями


АСОЦІАЦІЯ АВТОБІЗНЕСУ НІМЕЧИНИ

Асоціація Автобізнесу Німеччини был образован в 1909 году и после многочисленных изменений названий с 1990 года называется

Немецкая ассоциация автобизнеса (ассоциация автобизнеса) представляет профессионально-сословные интересы 38 400 профессиональных авто предприятие на национальном уровне. Членские предприятия организованы в 237 представительствах и 14 земельных организациях с одной стороны, а также в 38 союзах брендов на другой стороне.

Работа ассоциации охватывает модальность сотрудничества между автомобильным бизнесом и промышленностью, а также налогом, социально-политическими и транспорт-политическими темами.

В том числе падают участие в законных процессах выслушивания, использовании для определений защиты дилера, организации образования и квалификации в автомобильном бизнесе. В рамках федеративной работы с общественностью ассоциация автобизнеса принимает активное участие во многих вопросах безопасности движения и информирования потребителей.